O Chaloupce


Místnosti – klubovna s krbem pro 50 lidí, malá kuchyně (teplá voda, 2 sporáky a kompletní vybavení pro 40 osob), marodka (2 lůžka), štáb s krbem pro 20 lidí, veranda na přezutí a převlečení, kotelna (kotle na tuhé palivo a plyn), jídelna pro 30 osob, roubený sklep, velká kuchyně (kompletní vybavení pro 80 osob, včetně teplé vody), spíž, WC pro kuchyň, šatna pro kuchyň, sociální zařízení (WC a sprchy pro chlapce a dívky), vytápěné ložnice (9,8,10,2,2 lůžka), zateplené ložnice (14,8,8,4 lůžka), druhé sociální zařízení (2xWC, pisoár, umývadla, sprcha). Ohřev vody ve sprchách elektřinou, v nové kuchyni plynem. Plynové centrální vytápění ve všech místnostech mimo tzv. zateplených ložnic. V ložnicích válendy. V ostatních místnostech veškeré vybavení.

Venku – 2 chatky s kapacitou 4×4 lůžka s elektřinou a válendami, 4 suché WC, dřevník, stůl na stolní tenis, strážní věž, amfiteátr, tři hřiště na volejbal, potok, rozsáhlá louka (na svahu), udírna, ohniště, altán. Koupání cca 1,5km u vesnice. Celé údolí je obklopeno lesy a zajímavými kouty. V okolí je vysázeno malé arboretum – 100 druhů stromů a keřů.

Okolí – rodný dům G. Mahlera, opuštěný kamenolom, dvoupodlažní dálniční most u Vojslavic, hrad Orlík, muzeum Dr. A. Hrdličky, řeka Sázava se Stvořidly, vrch Melechov, hrad Lipnice nad Sázavou s památníkem J. Haška, muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově, zámek Ledeč nad Sázavou, chráněné přírodní území u rybníka Huťák, muzeum vah Humpolec, klášter v Želivě, pivovar Bernard.