Vzkazník


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(35)
>
(35)
url (34) Zelenej

Příjemné prožítí svátků vánočních ať jsou klidné pohodové a šťastné a do nového roku přeji štěstí zdraví a plno zdařilejch plánů a koncertů...

(33) Isaac
url 

¸.·´¯`·.´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸>

(32) Jirka
url 

Nazhdar Rejpale,
vyhodnocení určitě proběhne jen jsme nějak časově nezvládali konec starého a začátek nového roku. Již se vše chystá a brzy dáme vědět.

(31) Rejpal Hnidopich
Ne, 11 leden 2015 12:40:48

Dobrý den,
dovoluji si Vás upozornit, že oproti oficiálním propozicím Vámi pořádané akce Kaliště Tour 2014, stále dosud neproběhlo ani vyhlášení výsledků (či alespoň jejich zveřejnění), ani vyvěšení fotek.
Jsem docela soutěživý typ a taky zvědavý člověk...
S pozdravem, poděkováním a vírou v brzkou nápravu,
Váš Rejpal Hnidopich

(30) Jirka
Po, 17 listopad 2014 21:46:34
url 

Ahoj Zelenáči, lidiček jako jsi Ty mi přijde, že ubývá. Ale zatím je Vás dost - dost na to, aby člověk věřil v něco jiného než nám nabízí současný "oficiální" život a vše kolem něho. Honba za něčím - a nikdo neví za čím, nadávky na něco - a nikdo neví na co, touha po něčem - a nikdo neví po čem. Brblání, nadávání a nechuť něco udělat. A stačí tak málo - věřit svému srdci, přesvědčení a opravdové touze. Srdci proto, aby řídilo tím správným směrem každého kroky. Přesvědčení proto, aby jsi dokázal to opravdové co chceš a touze proto, aby jsi se rozhodl pro takový víkend s kamarády, který jste na chalupě prožili. Aby jsi se rozhodl sednout si navečer na louku a pozorovat končící se den, zapadající slunce, pavučiny na keřích, usínající slunce a z pod obláčků vstávající měsíc, po poslouchat tekoucí vodu z potoka pod chalupou, cítit, že tu nejsi sám, že tu jsou s Tebou - kamarádi. Víš, sedávám v tom údolí sám často, bloumám jen tak pomaloučku kolem stromů a keřů, tahám nohy trávou a pozoruji okolí. Poslouchám, sním, vzpomínám, plánuji, .... A vždycky je mi dobře a při tom vzpomínám na lidičky jako jsi Ty a třeba Vaše parta. Za rok se v údolí vystřídá spousta lidí, ale jen málo se zastaví, posedí, pokouká, zapřemýšlí, zasní se, .... a je jim dobře. Na těch to poznám. Téměř všichni přijdou a přiznají se, otevřou srdíčko a řekneme si co a jak. Kéž by takových bylo stále více. Věřím, že je budu potkávat napořád - bez Tebe a jich, by bylo smutno. Otevřená srdíčka, kamarádství a lidskost - to je to čeho si cením. Již několik let ctím rozdíl mezi přítelem a kamarádem, protože platí stále - přátel je mnoho, ale opravdových kamarádů málo. A proto: ... kamarád přichází tehdy, když Tě všichni přátelé opustí ....

(29) Zelenej

Přibližně za čtyři hodiny to bude přesně týden co jsem odjížděl směr Chalupa na Bělici. Bylo nádherné sjet dolů z kopce a všední starosti nechat tam někde za kopcem. Projít se krásnou podzimní přírodou u chalupy a prožít nezapomenutelný pocit, kdy stromy jsou zbarvené do různých barevných odstínů a mezi které se pozvolna vkrádá pravá nefalšovaná anglická mlha pozvolna ukrajuje kousek po kousku, až se celé udolí zahalilo v nádherný mlhavý závoj. Nespoutané ticho v okolý chalupy, kdy má člověk čas v klidu rozjímat a přemítat, přitom si vychutnávat tuto nazapomenutelnou atmosféru.

(28) Jirka
url 

Ahoj kamarádi, již dlouho jsem zde nebyl a dnes mám pro Vás pozvánku. V pátek 3.10.2014 (tedy příští týden) jedeme jako každoročně na noční pochod do Černovic. Klábosilův noční přesun je opět před námi a tak zvu všechny odvážlivce vyrazit si trochu sáhnout do svého já a projít se společně s námi noční krajinou černovicka. Přihlásit se je nutné u mne nejpozději ve ST večer.

(27) Jirka
url 

Ahoj kamarádi, dnes zdravím především ty pracující, protože od zítřka budu věřit, že budete pilně pracovat, odvádět daně, abych mohl pobírat podporu a sociální dávky. Novým působištěm bude úřad práce. Hodně se těším na to, že odmažu spousty restů, dluhů, nedodělků, udělám co potřebuji a hlavně napustím ty své baterky novou energií a šťávou - věřte, či nevěřte - jsem skoro na nule. A tak Vás prosím pokud něco potřebujete, nebo jsme Vám někdy slíbil, že pro Vás udělám - ozvěte se a dáme to dohromady. A navíc Vás budu obtěžovat zprávami z chalupy, z příprav na FolKaliště a zvadly na nové akce. Kdyby jste se chtěli zastavit osobně - i to je možné, protože budu občas i doma. Pro dalšií kontakty používejte již veřejně známé spojení: kutisjiri@seznam.cz, 602 109 897, www.nabelici.cz či fcb. žádné ostatní spojení již není platné.

(26) Jirka
Po, 16 prosinec 2013 10:17:00
url 

Nebojte se psát - pouze sem skočily asi tři spamy jinak je vzkazník funkční.

>