1. setkání přátel a příznivců Chalupy Na Bělici a folkové muziky – 23. září – 25. září 2016

Written by Jirka Kutiš. Posted in Novinky

LTLTLT

Published on Březen 12, 2016 with No Comments

Ahoj kamarádi,
Když jsme se vloni koncem září loučili v Kališti s fanklubem Žalmana, řekli jsme si, že ukončit tradici podzimních setkávání by byla obrovská škoda a že se budeme setkávat dál. Během roku se s touto myšlenkou moc nedělo, ale září se blíží a tak máme dojem, že je nejvyšší čas myšlenku uvést do praxe.
Cílem akce by mělo být dobrovolné a spontánní setkání přátel a příznivců Chalupy na Bělici a folkové muziky obecně, prožití pohodového víkendu s partou fajn lidí. Budeme zvát mezi sebe nejen bývalé členy fanklubu a jejich blízké přátelé, ale i ostatní kamarády a muzikanty, kteří o setkání budou mít zájem, nebo například nejvěrnější návštěvníky letního festivalu FolKaliště. Program setkání je vcelku otevřený. Předpokládáme prožití dvou večerů u ohně s kytarami a dále celodenního volného pobytu dle přání každého návštěvníka. Je možno provozovat nějaké soutěže, sporty, nebo jen tak chodit na houby nebo toulat se v nádherné přírodě v okolí chalupy. Náměty k programu můžeme diskutovat na níže uvedeném FB profilu.
Dovolili jsme si uspořádat malý přípravný výbor ve složení: správce chalupy – Jirka Kutiš a bývalé vedení fanklubu – Pavel Novák, Standa Skopal, Martin Sýkora.
Pro uživatele facebooku byla vytvořena skupina „Přátelé Chalupy na Bělici“ a pro ty kdo FB neholdují, jsou informace zde, na stránkách chalupy: http://www.nabelici.cz/.                                                          
Letos termín setkání: víkend 23. – 25. 9. 2016.                                                                               Tímto Vás všechny zveme na 1. ročník setkání na Chalupě na Bělici.                                           Nemůžeme opomenout několik důležitých informací:                                                                             1/ Setkání je volné a může se přihlásit každý, kdo má k Chalupě na Bělici, nebo k folkové muzice kladný vztah, ale z organizačních důvodů je nutné se na tuto akci včas přihlásit. A to z důvodů rezervace ubytování a z důvodů logistické přípravy chalupy. Pro letošní rok stanovujeme termín přihlášení nejpozději 15. 9. 2016. Přihlášení je nutné provést emailem na adresu nabelici@seznam.cz.                                   2/ Většina z Vás již na chalupě byla a tak se nemusíme příliš rozvádět o podmínkách ubytování na chalupě. Je k dispozici 60 postelí v chalupě, 16 míst v chatkách a spousta prostoru pro postavení vlastního stanu. Ubytování a používání interiéru chalupy není zadarmo a tak prosím počítejte s tím, že spaní na posteli v budově stojí 110,- Kč/noc, spaní v chatce a ve stanu 80,- Kč/noc.                             Po zaslání přihlášky dostanete instrukce k zaplacení ubytování , abychom se pak na chalupě zbytečně formalitami nezdržovali. V případě, že se následně nebudete moci akce zúčastnit a napíšete, nebo zavoláte nejpozději dva dny před akcí, tak Vám peníze pošleme zpět.                                                    3/ Co se týká stravování a pitného režimu, bude vše jak jsme zvyklí ze srazů, nebo z festivalu, tedy všeho dostatek a v bohaté šíři.                                                                                                       Další informace budou následovat

Zatím se na Vás těší
Jirka, Jana, Terka
Pavel, Martin a Standa